درباره فیزیوتراپی تخصصی نوین طب

با کلینیک ما آشنا شوید

معرفی کلینیک نوین طب

کلینیک فیزیوتراپی نوین طب در سال 1397 در خیابان دماوند تهران زیر نظر مدیریت دکتر داریوش و جمعی از متخصصین فیزیوتراپی تاسیس شد. با گذشت چند سال از تاسیس کلینیک و ارائه خدمات فیزیوتراپی در فضا و امکانات مناسب، تجهیزات پیشرفته و پرسنل مجرب به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های فیزیوتراپی در محدوده شرق تهران قرار دارد.

فیزیوتراپی نوین طب مجهز به تجهیزات آمریکایی-اروپایی و روز دنیا از جمله لیزر پرتوان، مگنت تراپی، شاک ویوتراپی، وازوترین، الکتروتراپی و بسیاری دیگر است. این مجموعه از کابین‌هایی مخصوص، سالن ورزشی با انواع تجهیزات ورزشی است تا مراجعه‌کنندگان در بازه زمانی نامحدود و با آرامش فعالیت خود را انجام دهند.

20171227_222738

خدمات ما

موثرترین درمان را در کوتاه ترین زمان با ما تجربه کنید.

فیزیوتراپی فوق تخصصی نوین طب واقع در محله امامت تهران با کادری متشکل از فیزیوتراپیست‌های باتجربه و با پیشرفته‌ترین و مدرنترین تجهیزات فیزیوتراپی و تمرین درمانی، به عنوان یک مرکز فیزیوتراپی مجهز و متخصص، خدمات باکیفیت و بروزی را همراه با خدمات پوشش بیمه‌ای به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

در فیزیوتراپی فوق تخصصی نوین طب تمامی آسیب‌ها از قبیل آسیب‌های ارتوپدی بزرگسالان و اطفال، مشکلات ناشی از روماتیسم، آسیب‌های ناشی از سکته مغزی و آسیب‌های عصب، آسیب‌های ورزشی، مشکلات سالمندی مانند اختلال تعادل و ضعف حرکتی و… به صورت تخصصی و با برنامه مجزا برای هر فرد انجام می‌شود.

ارزش‌های کلینیک نوین طب

اصول و ارزش‌های پایه در مدیریت نوین طب

مشتری مداری و همراهی

داشتن رفتاری دلسوزانه و مهربانانه و گوش فرادادن به نیازهای مراجعه کنندگان یکی از مهم‌ترین اهداف ما در کلینیک نوین طب است. ما شرایط شما را درک کرده و مشتری مداری و فراهم کردن شرایطی بهتر برای شما اولویت ماست.

رعایت اصول بهداشتی

استاندارد بهداشت و پاکیزگی در یک کلینیک باید بسیار بالا باشد. از این رو باتوجه به شیوع بیماری‌های همه‌گیر مانند کرونا و افزایش چشم‌گیر آن‌ها، رعایت کلیه نکات ایمنی و بهداشتی همواره الویت ما بوده، به طوریکه آرامش مراجعه کنندگان در این ظرایط محیطی افزایش پیدا کند.

احترام مقابل

 رعایت منشور حقوق مراجعین، احترام به وقت و حقوق بهداشتی همواره دغدغه ما بوده و همواره تلاش می‌کنیم تا محیطی آرام همراه با رعایت اصول اخلاقی و احترام متقابل برای مراجعه کنندگان عزیز فراهم کنیم.

شجاعت و تجربه

به دلیل متخصص و مجرب بودن ما در زمینه کاری، برای بهبود و درمان قطعی مشکلات و آسیب‌دیدگی‌های مراجعین عزیز از بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، بهترین و مناسب‌ترین تکنیک‌های درمانی و باتجربه‌ترین متخصصین و فیزیوتراپیست‌ها بهره‌مند هستیم.