کلینیک فیزیوتراپی در نارمک | تهرانپارس + 10 توصیه تاثیرگذار نوین طب

کلینیک فیزیوتراپی در نارمک

آنچه در این مطلب می‌خوانید

فیزیوتراپی از جمله مهم‌ترین و کاراترین رشته‌های علوم پزشکی است که در توانبخشی، بازیابی سلامت، پیشگیری از آسیب دیدگی، درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها بسیار کمک کننده است. شما با کمک فیزیوتراپی در نارمک می‌توانید آسیب‌های حرکتی و عضلانی خود را درمان کنید تا بتوانید با حداکثر استقلال، زندگی سالمی را تجربه کنید. فیزیوتراپی تخصصی نوین طب مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی واقع در نارمک، خدمات فیزیوتراپی را با کیفیت بسیار بالا و با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص ارائه می‌دهد.

نوین طب، فیزیوتراپی در نارمک و تهرانپارس

متخصصین فیزیوتراپی نوین طب در نارمک با دانش بالا خدمات تخصصی فیزیوتراپی را برای سنین مختلف ارائه می‌دهند. علاوه بر آن نیز خدمات فیزیوتراپی در منزل برای افراد ناتوان توسط این کلینیک ارائه می‌شود. بهترین مرکز فیزیوتراپی شرق تهران، خدمات تخصصی را برای آسیب‌های زیر ارائه می‌دهد:

  • آسیب‌ها و اختلالات سیستم عصبی مانند فلج مغزی، سکته مغزی، ام اس و مواردی دیگر
  • آسیب‌های اسکلتی و عضلانی مانند دررفتگی‌ها، شکستگی‌ها و گرفتگی‌ها
  •  آسیب‌های ورزشی مانند پاره شدن رباط و تاندون، لغزش مهره‌ها، پارگی دیسک‌ها، آرتروز مفاصل
  • سندرم‌ها مانند سندرم شانه منجمد، سندرم تونل کارپال و موارد اینچنینی
  • اختلالات ناشی از عضلات کف لگن مانند بی‌اختیاری ادرار، مدفوع، یبوست و موارد دیگر
  • مشکلات ناشی از افزایش سن مانند محدودیت‌های حرکتی و درد‌های استخوانی
  • و بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات دیگر

دستگاه های تخصصی فیزیوتراپی در نارمک

کلینیک نوین طب واقع در نارمک، مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی در شرق تهران است که با استفاده از دستگاه‌ها و روش‌های درمانی تخصصی اقدام به بهبود آسیب‌ها و مشکلات بیماران می‌کند. برخی از دستگاه‌ها و روش‌های درمانی این فیزیوتراپی تخصصی به شرح زیر است:

لیزرتراپی

لیزر تراپی در فیزیوتراپی نارمک

لیزرتراپی (لیزر کم توان و لیزر پرتوان) از جمله روش درمانی است که برای ترمیم بافت آسیب دیده و تسریع روند بهبودی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در این نوع از درمان هیچ دردی را احساس نمی‌کنید.

کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس لیزردرمانی را با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر برای مراجعین خود انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر  اینجا کلیک کنید.

تکارتراپی

فیزیوتراپی در نارمک

در تکار درمانی از رادیو فرکانس برای افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به بافت‌های آسیب دیده استفاده می‌شود و روند بهبود را تسریع می‌بخشد.

مگنت تراپی فیزیوتراپی در نارمک

مگنت تراپی در نارمک

از دیگر خدمات فیزیوتراپی در نارمک مگنت تراپی است که برای پوکی استخوان، ترمیم و بازسازی بافت، بهبود دردهای مزمن و مواردی دیگر بسیار کاربرد دارد. درواقع مگنت تراپی با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن باعث بهبود آسیب دیدگی‌ها می‌شود.

شاک ویوتراپی، فیزیوتراپی در تهران پارس

فیزیوتراپی در نارمک

در شاک ویو درمانی از امواج صوتی با انرژی بسیار بالا استفاده می‌شود تا با تحریک تولید کلاژن و تخریب کلسیم انباشته موجب بهبود التهابات مزمن، کاهش درد و رفع گرفتگی‌های عضلانی و مواردی دیگر می‌شود.

تمرین درمانی

تمرین درمانی فیزیوتراپی در نارمک

تمرین درمانی نوعی دیگر از روش‌های فیزیوتراپی است که فیزیوتراپیست با ارائه تمرینات و حرکات ورزشی هدفمند، مشکلات و اختلالات حرکتی را در بیمار درمان می‌کند. فیزیوتراپیست‌های کلینیک فیزیوتراپی در تهرانپارس با تخصص بسیار در این زمینه همواره تلاش می‌کنند تا بهترین تمرین درمانی را برای بیماران در نظر بگیرند.

منوال تراپی

فیزیوتراپی در نارمک

منوال تراپی یا درمان‌های دستی به یکسری تکنیک‌ها گفته می‌شود که توسط فیزیوتراپیست با توجه به شرایط بیمار ارائه شده و موجب کاهش درد، افزایش تحرک، رفع گرفتگی عضلانی و موارد اینچنینی می‌شود.

توصیه های متخصصین فیزیوتراپی در نارمک به بیماران

برای اینکه بهبودی آسیب‎‌ها و اختلالات شما سریعتر بهبود یابند، بهتر است تا حد امکان توصیه‌های زیر را که توسط فیزیوتراپیست‌های متخصص فیزیوتراپی در امامت بیان شده، جدی بگیرید و به آن‌ها عمل کنید.

تحرک کافی داشته باشید

یکی از عوامل تاثیرگذار در کاهش سفتی مفاصل و استخوان‌ها تحرک کافی است. در دوران درمان حتی اگر حوصله ندارید، مفاصل آسیب‌دیده خود را تا حد امکان حرکت دهید تا روند بهبودی شما هر چه سریع‌تر انجام شود. ورزش کردن به طور منظم نیز بسیار کمک کننده خواهد بود؛ بنابراین از فیزیوتراپیست خود بخواهید تا برنامه ورزشی شما را باتوجه به شرایط موجود تنظیم و پیگیری کند.

عضلات خود را تقویت کنید

فیزیوتراپی نوین طب در نارمک تهران

با تقویت عضلات، علاوه بر بهبود حفظ تعادل، باعث کاهش افتادن می‌شود. توصیه می‌شود ورزش‌هایی مانند پیلاتس و یوگا را که در تقویت عضلات و ثبات مرکزی بدن کمک کننده است انجام دهید. علاوه بر آن نیز اگر فیزیوتراپیست شما تمریناتی را برای تقویت عضلات آسیب‌دیده بدن داده است، به طور روزانه و منظم آن‌ها را انجام دهید تا در افزایش قدرت عضلانی و بهبود آسیب‌دیدگی تاثیرگذار باشد.

از وضعیت بدن خود مطلع شوید

در دوران درمان با استفاده از فیزیوتراپی در نارمک از وضعیت بدن خود مطلع شوید؛ از فیزیوتراپیست بخواهید تا وضعیت بدن و عضلانی شما را کامل شرح دهد، تا بتوانید با آگاهی کامل و درست از سیستم بدنی خود فعالیت‌های مرتبط با بهبود را به طور صحیح انجام دهید. شما می‌توانید با ویزیت رایگان در کلینیک نوین طب، فیزیوتراپی در تهرانپارس بهترین راهنمایی را از فیزیوتراپییست‌های این مرکز دریافت کنید.

محدودیت های خود را شناسایی کنید

فعالیت‌های تکراری یا سخت را پشت سر هم انجام ندهید؛ بهتر است این فعالیت‌ها را در طول روز با فاصله انجام دهید و بین آن‌ها استراحت کافی داشته باشید. به یاد داشته باشید فعالیت سالم و فشار بیش از حد بهب بدن خود را شناسایی کنید.

وزن سالمی داشته باشید

در طول درمان بهتر است رژیم مناسبی داشته باشید و از مصرف مواد غذایی چرب و قندی پرهیز کنید. حفظ وزن سالم برای انجام حرکات ورزشی و عدم فشار بیش از حد به مفاصل بسیار کمک کننده بوده و حتی از پوکی استخوان نیز جلوگیری می‌کند. علاوه بر موارد ذکر شده زمانی که وزن شما ثابت و سالم مانده است، دوره درمان شما سریع‌تر طی خواهد شد.

در بهبود آسیب ها خلاقیت داشته باشید

در طول درمان باید بدانید که کدام فعالیت‌ها باعث ناراحتی شما می‌شوند. با مشورت فیزیوتراپیست می‌توانید آن حرکات را اصلاح کرده و حرکات مناسب‌تری را جایگزین کنید.

از متخصصین فیزیوتراپی در نارمک استفاده کنید

فیزیوتراپی نوین طب در نارمک

در صورتی که ناراحتی‌ها و دردهای شما طولانی شد، حتما از کمک متخصصین نوین طب در نارمک تهران استفاده کنید. فیزیوتراپیست‌های نوین طب باتوجه به دانش و اطلاعات بروزی که دارند، شما را در کاهش دردها یا استفاده درست از ابزارهای کمکی مانند عصا راهنمایی خواهند کرد.

از استعمال دخانیات بپرهیزید

رژیم غذایی مناسب تاثیر بسیاری در روند بهبودی شما دارد. بنابراین از استعمال دخانیات و مصرف الکل بپرهیزید و سلامتی خود را حفظ کنید.

در صورت نیاز با فیزیوتراپیست در تماس باشید

اگر درد یا ناراحتی شدیدی را احساس کردید یا ضربات شدیدی به بدنتان وارد شد، بلافاصله با فیزیوتراپیست تماس بگیرید یا به فیزیوتراپی در نارمک مراجعه کنید. در صورت استفاده از مسکن و داروهای تجویز شده، حتما طبق دستورالعمل فیزیوتراپیست آن‌ها را مصرف کنید.

با خدمات تخصصی فیزیوتراپی در نارمک، تمام آسیب های خود را درمان کنید!

فیزیوتراپی نوعی روش درمان است که بدون جراحی آسیب‌ها و مشکلات بدنی را بهبود می‌بخشد. متخصصین فیزیوتراپی در نارمک و تهرانپارس در راستای بهبود بیماران نهایت تلاش خود را می‌کنند تا کیفیت زندگی آن‌ها افزایش پیدا کند.

همچنین در صورتی که امکان حضور در کلینیک را ندارید، می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل نوین طب در امامت استفاده و با استفاده از فیزیوتراپیست‌های متخصص آسیب‌های خود را درمان کنید. برای اطلاعات بیشتر خدمات و ویزیت رایگان نوین طب فیزیوتراپی در پیروزی می‌توانید با شماره 02177471163 تماس حاصل فرمایید.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، آموزش‌ها و مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

novinteb_physiotherapy

کانال تلگرام کلینیک نوین طب را دنبال کنید

novinteb_physiotherapy@

2 دیدگاه دربارهٔ «کلینیک فیزیوتراپی در نارمک | تهرانپارس + 10 توصیه تاثیرگذار نوین طب»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *